Κατασκευή κατατήματος “Jools”
Η Εταιρεία «ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ» ανέλαβε την κατασκευή του καταστήματος “Jools” στο εμπορικό κέντρο Smart Pack στα Σπάτα. Ενα ακόμα κατάστημα προστέθηκε στο βιογραφικό της εταιρείας.
![](http://www.gypsinosdiakosmos.gr/wp-content/uploads/2012/04/New-Project-11.jpg)
Η Εταιρεία «ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ. ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ» έχει εξιδικευθεί στις κατασκευές καταστημάτων μικρού ή μεγάλου μεγέθους ανεξαρτήτου δυσκολίας και προσφέρει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου.
Με τιμή
Ιωάννης Στ. Μπατζάκας